20220113_160052-min

Aparat & Fikstür

Aparat & Fikstür Tasarım ve İmalatı

Aparat ve Fikstür Tasarımı konusunda uzman ekibimiz ile; ürüne ait 2D, 3D datası veya ürün tarafımıza ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde projeye uygun Aparat, Fikstür tasarım ve imalatı yaparak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Aparatlar, operasyon süresi boyunca iş paketinin hareketini ve konumunu kontrol etmek için kullanılır. Aynı zamanda, ürünlerin imalatındaki verimliliği arttırırken üründe doğruluk, yinelenebilirlik ve değiştirilebilirlik sağlar. Fikstürler, imalat sürecinde ya da diğer endüstriyel süreçlerde iş paketlerini doğru lokasyona yerleştirmek ve sabitlenmiş konumda tutmak için kullanılır. Üretim maliyetini azaltırken kalitenin devamlılığını ve doğru özelliklere sahip çok çeşitli parçaların üretilebilmesini sağlar.
Yeni ürün yönetimi olarak da adlandırılan ürün geliştirme, yeni oluşturulmuş veya yeniden markalanmış mal veya hizmetlerin kavramsallaştırılmasını, tasarımını, geliştirilmesini ve pazarlanmasını içeren bir dizi adımdır. Ürün geliştirme, bir ürünün tüm yolculuğunu içerir;
ilk fikirden piyasaya sürülmesine kadar.

Aparat & Fikstür
Kullanım Alanları

Tasarımlarını, müşteri şartnamelerine ve beklentilerine göre profesyonel ekibimiz ile tasarlayıp üreterek teslim ediyoruz.

Montaj Fikstürleri

Boya Fikstürleri

Soğutma Fikstürleri

Hizalama Fikstürleri

Kaynak Fikstürleri

Aparat Tutucular

Delme/Trimleme Fikstürleri

Aparat, Fikstür, Prototip Parça İmalatı ve Endüstriyel Üretim sektörlerinde hizmet verebilmek amacıyla tecrübeli ekibimiz önderliğinde, gelişime açık, dinamik ve genç ekibimizle birlikte 2017 yılında Bursa’da faaliyete geçmiştir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşteri odaklı sosyal sorumluluk ve etik değerlerden ödün vermeden çalışmayı ilke edinmiş bir firmayız.
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00-17:00
© 2024 'TASARIMGEN' Tüm Hakları Saklıdır.